سوالات کنکور ریاضی 91 با پاسخ تشریحی

دسته بندی محصول: دفترچه کنکور
بازدید
  • +39

15,000 ریال

کد محصول: 903

نوبت چاپ: 1

تعداد صفحات: 48

نوع چاپ: تک رنگ
    قطع چاپ: رحلی
    1. پاسخ گویی به سوالات کنکور توسط برجسته ترین اساتید کشور
    2. نظرات کیفی توسط دپارتمان های تالیف مهروماه
    3. دقیق ترین پاسخ ها به همراه نکات هر تست
    4. مناسب ترین منبع آزمون برای فصل جمع بندی
    5. پاسخ نامه کاملا تشریحی با تحلیل گزینه ها و راه حل های مختلف
    تاریخ چاپ
    1391
    مقطع تحصیلی
    اول دبیرستان
    دوم دبیرستان
    سوم دبیرستان
    چهارم دبیرستان
    ابتدایی
    اول متوسطه
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    تجربی
    انسانی
    تست تالیفی
    دارد
    ندارد
    تست های کنکور
    دارد
    ندارد
    پاسخ تست های کنکور
    دارد
    ندارد
    پاسخنامه کلیدی
    دارد
    ندارد
    پاسخنامه تشریحی
    دارد
    ندارد
    درحال حاضر هیچ فایل ضمیمه ای موجود نیست.
    این بخش به زودی راه اندازی خواهد شد.
    فرستنده مطلب
    کاربری : admin [آفلاین]
    گروه : مدیر سایت
    وضعیت محصول
    درج در 13 شهریور 1391
    بروزرسانی نداشته است.

ارسال دیدگاه (1 مورد)

ممنون از کتاب های خیلی خوبتون smiley32 ! اگه دفترچه های کنکور رو برای دانلود میزاشتید خیلی خوب میشد smiley18 . بازم ممنون ! smiley17
    .
    1391/09/11 - 00:57
  • +3

مشاهده نمونه صفحات سوالات کنکور ریاضی 91 با پاسخ تشریحی

جهت بزرگ نمایی روی تصاویر کلیک کنید:

نگاه کلی به سوالات کنکور ریاضی 91 با پاسخ تشریحی

این محصول درحال حاضر نگاه کلی ندارد.

نظرسنجی در رابطه با سوالات کنکور ریاضی 91 با پاسخ تشریحی

در حال حاضر نظرسنجی برای سوالات کنکور ریاضی 91 با پاسخ تشریحی درج نشده است.
    پیام سیستم - برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

دسته بندی مطالب

آخرین نظرات ارسالی

سلام. به نظرتون قرابت معنایی ای که تو این کتاب کار شده تو کتاب پنج گنج هم هست یعنی کتاب پنج گنج در زمینه قرابت معنایی بخوبی این کتاب هست؟

::روابط عمومی مهروماه::
    سلام
    دوست عزيز از آنجا كه هر دو كتاب تاليف يك مولف ميباشد بنابراين قطعاً ميتونيد به هردو كتاب اعتماد كنيد.
    سلام کی سوالات کنکور 96 و سنجش 96 به این کتاب اضافه میشه ؟ من میخوام تو جشواره تابستونی ک دارید اینن کتاب رو خریداری کنم ولی منتظرم که کنکور 96 و سوالات سنجش بهش اضافه بشه ! اصلا این ججشواره تابستونیتون تا کی هست ؟

دوست خوبم اين كتاب به زودي چاپ خواهد شد اما زمان اتمام جشنواره تابستاني مشخص نيست.
    سلام خسته نباشین من این کتاب رو امروز ینی یک شنبه سفارش دادم کی بدستم میرسه ؟

سلام
    دوست عزيز زمان دريافت بسته شما بستگي به نوع سفارشتون داره در صورتي كه پست شما به صورت سفارشي باشه 5 تا 7 روز كاري زمان خواهد برد و اگر پست پيشتار باشه 72 ساعت بعد بسته شما خواهد رسيد.
    خیلی خوبه من تو آزمونا همیشه سوالات مربوط به تاریخ ادبیات رو کامل جواب میدم بااستفاده ازهمین کتاب blush

:smiley19:
    با سلام. به نظر شما با تهیه این کتاب که درسنامه نداره، برای درسنامه و مکمل این کتاب از چه کتابی استفاده کنیم؟ نمودارنامه خوبه؟ یکم بیشتر این کتاب رو تبلیغ کنید. چون جدیده خیلیا نمیشناسنش. باید کلی واسه کتابای گرون بازار پول بدن expressionless . ممنون.

سلام
    دوست عزيز در اين شرايط بهترين گزينه براي شما نمودارنامه ها هستند كه به آموزش مفهومي شما با استفاده از نمودار ها خواهد پرداخت.
    نقل قول: Sepehr_h1379
    با سلام میخواستم بدونم که شما برای موفقیت بیشتر در درس شیمی در کنکور این کتاب رو پیشنهاد میدید یا اینکه کتاب های ۳۶۰ درجه شیمی رو جداگانه بخونیم بهتره؟ در مورد فیزیک هم همینطور.

سلام
    دوست خوبم هر سري از كتاب ها مثل سري معجزه، سري 360 درجه و يا جامع وي‍ژگي هاي خاص خودشون رو دارند شما بايد براي هر درس با توجه به نيازتون كتاب رو انتخاب كنبد در تمام اين كتاب ها همه مباحث مربوط به اون درس به طور كامل عنوان شده اماپيشنهاد ميكنم با توجه به اينكه شما در كنكور 97 شركت خواهيد كرد ابتدا از كتاب هاي سال به سال استفاده كنيد مثل فيزيك 3و شيمي 3؛ 360 درجه سپس با تسلط كامل به روي مباحث ميتونيد از كتاب هاي جامع استفاده كنيد. مهم ترين ويژگي كتاب هاي جامع درسنامه هاي مفيد و خلاصه شده و كاملاً كار بردي و همچنين مجموعه تست هاي طبقه بندي شده و آزمونهاي جامع ميباشد كه شما را براي سخت ترين آزمونها آماده خواهد كرد.

خیلی ممنون از پاسختون. ولی بعضی از درسنامه های کتاب های جامع مثل شیمی از ۳۶۰ درجه کاملترن. تو ۳۶۰ درجه بخاطر تدریس به دو روش نهایی و کنکور درسنامه کاملتر بنظر میرسه ولی نیاز من نیست. من ۳۶۰ درجه شیمی و فیزیک ۳ رو دارم. میخواستم برای پیش ۳۶۰ درجه شیمی ۴ رو تهیه کنم ولی شیمی جامع کنکور رو خریدم. کدوم انتخاب بهتری میتونست باشه برای من؟ ممنون.

اگر در درس شيمي از سطح متوسط رو به بالايي برخوردار هستي بهتره كه از كتاب شيمي جامع استفاده كنيد اما اگر هنوز مشكلاتي با برخي از مباحث داري قطعاً كتاب شيمي 4 ميتونه اين مشكلات رو حل كنه. پيشنها ميكنم قبل از تهيه كتاب حتما در سايت ويژگي هاي كتاب رو مطالعه كن. حتي اين امكان وجود داره كه شما نمونه صفحات كتاب رو ببنيد و موقعه خريد كتاب درست بزني به هدف.
    با سلام چاپ 96 کتاب کی منتشر میشود؟
    با سلام میخواستم بدونم که شما برای موفقیت بیشتر در درس شیمی در کنکور این کتاب رو پیشنهاد میدید یا اینکه کتاب های ۳۶۰ درجه شیمی رو جداگانه بخونیم بهتره؟ در مورد فیزیک هم همینطور.

سلام
    دوست خوبم هر سري از كتاب ها مثل سري معجزه، سري 360 درجه و يا جامع وي‍ژگي هاي خاص خودشون رو دارند شما بايد براي هر درس با توجه به نيازتون كتاب رو انتخاب كنبد در تمام اين كتاب ها همه مباحث مربوط به اون درس به طور كامل عنوان شده اماپيشنهاد ميكنم با توجه به اينكه شما در كنكور 97 شركت خواهيد كرد ابتدا از كتاب هاي سال به سال استفاده كنيد مثل فيزيك 3و شيمي 3؛ 360 درجه سپس با تسلط كامل به روي مباحث ميتونيد از كتاب هاي جامع استفاده كنيد. مهم ترين ويژگي كتاب هاي جامع درسنامه هاي مفيد و خلاصه شده و كاملاً كار بردي و همچنين مجموعه تست هاي طبقه بندي شده و آزمونهاي جامع ميباشد كه شما را براي سخت ترين آزمونها آماده خواهد كرد.
    خیلی خیلی کتاب خوبیه.دقیقا مطابق با نیازدانش آموز هست؛کاملاطبقه بندی شده

grinning
    روابط عمومی گرامی لطفا پاسخگو باشید ...لطفااااااااااا...ممنون بازم..

سلام
    دوست خوبم اين كتاب در حال حاضر موجود است و شما ميتونيد آن را تهيه كنيد.

نظرسنجی

آیا با حذف کنکور موافق هستید؟

آمار سایت

کل مطالب: 4935
    کل نظرات: 10303
    کل اعضا: 32372
    جدیدترین عضو: vahid112
    بازدید امروز: 11663
    بازدید دیروز: 43980 [-17.08 %]
    بازدید کل: 40318916
    بیشترین بازدید: 238175 در 1396.03.01
    اعضای آنلاین: 0 نفر